nasza praca

O nas

Historia firmy to historia ludzi, którzy ją tworzą. Biuro Analiz i Symulacji Systemów powstało w roku 2011. Od początku zgromadziło ludzi, z dużym doświadczeniem i rozległą wiedzą w takich obszarach jak: modelowanie i zarządzanie procesami a także ekonomia i informatyka. Nasz zespół daje gwarancję na realizację projektów przynoszących korzyści klientom.
Utworzenie BAiSS jest odpowiedzią na istniejące zapotrzebowanie na tego typu usługi, zwłaszcza w czasach dla przedsiębiorców i administracji państwowej trudniejszych, kiedy podejmowane decyzje są obarczone większym ryzykiem i rosnącą niepewnością, proponowane przez nas rozwiązania, pomogą to ryzyko oszacować i ograniczyć.

Nasza działalność jest na pograniczu konsultingu oraz pracy naukowej w dziedzinach, które wykorzystują innowacyjne metody wspierające zarządzanie i podejmowanie decyzji. Duże doświadczenie i wiedza, oparte na umiejętnościach posługiwania się nowoczesnymi narzędziami, są naszymi głównymi atutami. Podstawą naszych usług jest umiejętność połączenia współpracy z klientem oraz wykorzystania i przekazania naszej wiedzy i doświadczenia. W tego rodzaju działalności najbardziej liczy się zrozumienie podejścia klienta do realizacji jego biznesu oraz strategii – pamiętajmy, niepewność towarzyszy nam zawsze, jest częścią natury – ryzyko odnosi się do konkretnej osoby lub firmy – dlatego nasze rozwiązania są unikalne, zawsze dedykowane dla konkretnego projektu.

Nasza wiedza pomoże Wam osiągnąć sukces

Robert Rabenda jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego. Specjalizuje się m.in. w tworzeniu nowoczesnych narzędzi wspierających podejmowanie decyzji oraz zarządzanie. Autor prac z dziedziny modelowania, statystyki i zarządzania procesami biznesowymi. Jedna z pierwszych w Polsce osób zajmujących się platformami BPM i optymalizacją procesów.

Krzysztof Krzewski jest specjalistą od procesów finansowych i ubezpieczeniowych. Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego – ekonomista i informatyk. Obieg i repozytoria dokumentów oraz workflow to obszary, w których jego wiedza jest bardzo przydatna. Wieloletni Information Systems manager w dużych korporacjach.

AuraPortalAppianKonsultant
BPM essentialBPM ProfessionalKonsultant

Kontakt

Podejmujesz decyzje ? nie zwlekaj nasze usługi pomogą !

Biuro :

Biuro Analiz i Symualcji Systemów
ul. Żurawiowe Mokradła 19
05-082 Kwirynów
tel: 22 733 15 33
icon(+48) 516 181 107 Robert Rabenda
Email :info@baiss.pl

Oddział Kraków :

BAiSS Małopolska
ul. F.Stefczyka 4
31-764 Kraków
tel : 12 645 47 28
icon
Email : info@baiss.pl

Kariera i współpraca

jeśli chcesz podnosić swoją wiedzę o BPM i analizie decyzyjnej

Współpraca

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą w dowolnej formie w obszarach związanych z naszymi usługami - napisz!

współpraca

Sprzedaż

Jesteśmy zainteresowani nawiązaniem kontaktu z firmami lub osobami, które chciały by zaangażować się w proces sprzedaży produktów oraz usług BPM i analizy decyzyjnej.

sprzedaż

Konsultant BPM

Dla osób, które mają doświadczenie w realizacji projektów BPM dla biznesu lub sektora publicznego mamy ciekawą ofertę współpracy.

konsultant

Informatyka

a także matematyka i statystyka to dziedziny w których zawsze można liczyć na nasze zainteresowanie.

informatyka