dodajemy wartość

jeśli masz pomysł jak lepiej realizować strategię urzędu lub firmy...

image dla której pracujesz, staraj się potwierdzić czy Twój pomysł rozwiąże problem i rzeczywiście poprawi funkcjonowanie. Dysponując sporym doświadczeniem wyniesionym z setek projektów, doradzimy jak przeprowadzić realizację Twojej idei, tak aby przynosiła zamierzone korzyści. Jeśli przekonamy Cię, że proponowane rozwiązania są celowe i skuteczne, będziemy Twoim oddanym partnerem.

jeśli chcesz dokonać wyboru platformy do zarządzania procesami

image pomożemy Ci ocenić stopień ryzyka w doborze technologii BPM, a także ocenić gotowość Twojej organizacji do przyjęcia tej technologii. Ponieważ współpracujemy z wieloma dostawcami takich rozwiązań, także dokonujemy analiz produktów BPMS, jesteśmy w stanie dokonać oceny, które rozwiązanie będzie odpowiednie dla Twojej organizacji.

jeśli chcesz wdrożyć rozwiązanie do zarządzania procesami

image to trzeba wiedzieć, że to jest zupełnie odmienny projekt od wdrożenia jakiegokolwiek systemu informatycznego. Wdrażanie rozwiązań klasy BPMS to odzwierciedlenie Twojej wizji organizacji, wsparte naszymi innowacyjnymi platformami oraz bogatym doświadczeniem w realizacji takich projektów. Najważniejszym elementem projektu BPM jest aby wszyscy uczestnicy potrafili jasno odpowiedzieć na pytanie: „jaki jest nasz cel?” wówczas praca w zespole projektowym jest radosnym wyzwaniem.

jeśli chcesz ocenić ryzyko przed podjęciem decyzji

image nie radzimy korzystać z usług wróżek. Nasza metoda analizy decyzyjnej jest oparta na dedykowanych modelach symulacyjnych budowanych w oparciu o Twoje dane, zgodnie z Twoim otoczeniem, i dla Twoich warunków. Wynik działania modelu podlega analizie i na na tej podstawie budujemy prognozę, lub określamy główne czynniki wpływające na stan badanego obiektu czy zjawiska, lub przedstawiamy prawdopodobne zachowanie się obiektu w czasie. Takie podejście jest obciążone obliczalnym błędem a więc możesz ocenić ryzyko.

jeśli chcesz usprawnić istniejące procesy lub wprowadzić nowe regulacje

image oznacza to, że prawdopodobnie czekają Cię trudne decyzje. Większość menedżerów zdaje sobie sprawę, że od ich decyzji zależy powodzenie organizacji jak również, że istnieje konieczność zmian, które wymusza otoczenie, konkurencja, nowe regulacje prawne, etc. Badania pokazują, że podejmowanie decyzji w warunkach niepewności jest najczęstszą przyczyną problemów organizacji. Naszymi metodami ocenicie skutki swoich decyzji zanim je podejmiecie.

Nasze usługi w dziedzinie zarządzania procesami oraz analiz i modelowania symulacyjnego dodają wartości każdemu działaniu, które ma na celu podniesienie efektywności i sprawności organizacyjnej Twojej firmy lub urzędu.

Nasze usługi podnoszą efektywność działania organizacji

Projektowanie i analiza procesów czy budowa złożonych modeli analitycznych wymaga wiedzy z wielu dziedzin i dużego doświadczenia. Jeśli chesz zmniejszyć ryzyko podejmowanych decyzji i unikniąć kosztownych pomyłek poznaj bliżej nasze rozwiązania

zapisz się na prezentację!